Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0