Movies
Ratings
14
AnnihilationRated ★ 3.5
Six ShooterRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Disaster ArtistRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
The End of the TourRated ★ 4.0