Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0