Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0