Series
Ratings
61
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5