Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0