Titles you rated
Mood of the DayRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5