Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0