Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Death in VeniceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5