Movies
Ratings
1539
The IsleRated ★ 0.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Ringu 2Rated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 1.5
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
House on Haunted HillRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0