Movies
Ratings
104
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.0