Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
What's Up?Rated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 4.0