Series
Ratings
85
Witch HuntRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5