Movies
Ratings
222
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
Steel Cold WinterRated ★ 3.0
Over the BorderRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 4.0
Spider ForestRated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.5
Another Cinderella StoryRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5