Movies
Ratings
1005
April, Come She WillRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
And Life Goes OnRated ★ 3.0
Silent LoveRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0