Titles you rated
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
 Bruce AlmightyRated ★ 5.0 Bruce AlmightyRated ★ 5.0
 LimitlessRated ★ 4.5 LimitlessRated ★ 4.5
 My Tutor FriendRated ★ 1.5 My Tutor FriendRated ★ 1.5
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 Live Free or Die HardRated ★ 4.5 Live Free or Die HardRated ★ 4.5
 HancockRated ★ 3.5 HancockRated ★ 3.5
 The TerminalRated ★ 5.0 The TerminalRated ★ 5.0
 UnbowedRated ★ 2.0 UnbowedRated ★ 2.0
 The Dark KnightRated ★ 4.5 The Dark KnightRated ★ 4.5
 The Big SwindleRated ★ 2.0 The Big SwindleRated ★ 2.0
 JumanjiRated ★ 4.5 JumanjiRated ★ 4.5
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0