Series
Ratings
26
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0