Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5- WishRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0