Titles you rated
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- Bad HousewifeRated ★ 4.0
- KkangsooniRated ★ 5.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0