Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0