Movies
Ratings
250
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0