Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0