Movies
Ratings
389
Captain MarvelRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
LoganRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5