Titles you rated
DefaultRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0