Movies
Ratings
211
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 5.0
Arab BluesRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0