Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Justice HighRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Empire of LustRated ★ 1.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
SpyRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
ResistanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0