Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0