Titles you rated
ElfRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
My Week with MarilynRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.5
The PacifierRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5