Movies
Ratings
52
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 1.0
HerRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0