Series
Ratings
12
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0