Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0