Movies
Ratings
34
ConstantineRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0