Series
Ratings
77
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Judge vs. JudgeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
StandbyRated ★ 2.0
Cutie PieRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5