Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
DefendorRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0