Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0