Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0