Series
Ratings
29
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0