Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 1.0
The VisitRated ★ 2.5
EverestRated ★ 2.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 2.0
Super 8Rated ★ 2.0
PadakRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
Slow WestRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.5