Titles you rated
Never ForeverRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 3.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Just VisitingRated ★ 2.5
Another Cinderella StoryRated ★ 2.5
BraindeadRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
The World of SilenceRated ★ 3.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0- Remembrance of MBRated ★ 2.5
Girl, InterruptedRated ★ 2.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 2.5
VacancyRated ★ 2.5
Legend of the Red DragonRated ★ 2.5
North by NorthwestRated ★ 2.5
Rules of the GameRated ★ 2.5
A PetalRated ★ 2.5