Movies
Ratings
854
FlowRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
SaltburnRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0