Movies
Ratings
108
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0