Movies
Ratings
924
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0
Mr. HolmesRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Brave Father Online - Our Story of Final Fantasy XIVRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0
Ultraman: RisingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 1.0