Titles you rated
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.0
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.0