Titles you rated
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0