Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0