Movies
Ratings
14
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0