Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5