Series
Ratings
22
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0