Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Love PatzziRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0