Movies
Ratings
139
John WickRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0